Direct naar hoofdinhoud

KU Leuven kiest ilionx als securitypartner: samenwerken aan toekomstbestendige digitale veiligheid

KULeuven en ilionx vieren samenwerking
Filter: security
delen

KU Leuven heeft na een zorgvuldig traject gekozen voor ilionx als securitypartner.

ilionx verzorgt de implementatie en het beheer van het nieuwe SOC/SIEM-platform. Met ruim 100.000 gebruikers (medewerkers, studenten en alumni) betekende dit een implementatie van grote omvang, die inmiddels succesvol is afgerond.

Sterke voorbereiding en vertrouwen

Met een IT-afdeling van 300 medewerkers was KU Leuven gewend om alles zelf te doen. Toch wist ilionx, samen met partner Exabeam, het vertrouwen te winnen door expertise en een pragmatische aanpak. Tijdens de viering van de samenwerking complimenteerde KU Leuven CIO Leen Van Rentergem het gezamenlijke team met de soepele voorbereiding en implementatie. Bas de Reus, CEO van ilionx, benadrukte in zijn toespraak: “Een goeie voorbereiding is het halve werk, en wat had KU Leuven een fantastische voorbereiding! KU Leuven heeft laten zien technisch sterk en professioneel te werk te gaan. We zijn trots op deze samenwerking.”

Een samenwerking om te vieren

Het partnership werd feestelijk gevierd met een gezamenlijke bijeenkomst, waarin beide teams proostten op een succesvolle toekomst. En als het securityteam uit Limburg komt, nemen zij natuurlijk Limburgse vlaaien mee naar Leuven.

Collage KU Leuven en ilionx vieren samenwerking

Meer weten over onze SOC/SIEM oplossing?

Laat je gegevens achter en dan neemt een van onze experts contact met je op.

meer nieuwsberichten in security