Wil je meer weten over ons partnership?
Laat je gegevens achter en dan neemt een van onze experts contact met je op.
Bij ilionx geloven we in gelijke kansen en diversiteit in de IT-sector. Daarom zijn we trotse partner van Dutch Women in Tech (DWIT) geworden. Deze stichting zet zich in om de positie van vrouwen in technologie te versterken en te versnellen – met als doel een inclusievere sector waarin iedereen zich welkom en gehoord voelt. Deze samenwerking sluit naadloos aan bij de missie van female ilionx én ons bredere MVO-beleid. Zo leveren we gezamenlijk een bijdrage tot gelijke kansen voor iedereen binnen de IT-sector, ongeacht gender, achtergrond of ervaring. Onze samenwerking met DWIT past ook goed bij onze bredere inzet op maatschappelijk verantwoord ondernemen. We geloven dat technologie alleen écht impact maakt als iedereen mee kan doen. Als partner dragen we bij aan DWIT’s missie via kennisdeling, zichtbaarheid en ondersteuning van activiteiten voor vrouwen in tech – zowel binnen als buiten ilionx.
Steeds meer vrouwen kiezen voor een baan in de IT-branche. Toch lopen bedrijven in de technische sector nog wel achter op dit punt en daar vormt stereotypering nog vaak de basis voor de genderkloof. Een goede balans tussen mannen en vrouwen kan de productiviteit én creativiteit op de werkvloer verhogen, essentieel dus dat diversiteit op elk niveau plaatsvindt. DWIT is vanuit IT-dienstverlening Tredion opgezet, maar inmiddels zijn er meerdere partners aangesloten bij het platform waaronder ilionx. DWIT richt zich op vrouwen in de IT en wil hen een podium geven om verhalen, kennis en ervaringen met elkaar te delen. Zo kunnen ook andere vrouwen geïnspireerd raken om voor een carrière in de IT te kiezen.
Via het platform worden vrouwen met elkaar verbonden door andere vrouwen in de IT te interviewen, fysieke en online events te organiseren en in gesprek te gaan over werken in de IT-branche. Vragen als: ‘Wat zijn de mogelijkheden?’, ‘Wat kun je verwachten?’ en ‘Waarom zou je een stap moeten zetten naar een carrière in de IT?’ worden hierbij gesteld en beantwoord. Later dit jaar zal female ilionx een fysiek event hosten waarbij onze eigen Marjolein Opsteegh een presentatie zal geven.
Lees meer op Duurzaam ilionx over onze ambities op het gebied van diversiteit. Op de website van Dutch Women in Tech(Verwijst naar een externe website) is meer te lezen over de activiteiten van DWIT.